Komputery

Naszym Klientom proponujemy komputery z tzw. wyższej półki - solidne, stabilne i efektywne. Komponenty wysokiej jakości są często tylko nieznacznie droższe od mniej wydajnych i wytrzymałych odpowiedników. Charakteryzują się lepszym stosunkiem ceny do możliwości. Zwracamy uwagę na kompatybilność rozwiązań z środowiskiem GNU / Linux, które polecamy i preferujemy.

Komputery przenośne

Oferujemy notebooki / laptopy, netbooki, ultrabooki. Niezaprzeczalne zalety: mobilność, energooszczędność, niska waga, małe gabaryty, mniejsze natężenie odgłosów i duża moc obliczeniowa - stanowią o atrakcyjności urządzeń mobilnych jako alternatywy ekonomicznych komputerów stacjonarnych. Oferujemy większość modeli laptopów, również w wersjach o podwyższonej wytrzymałości, ultraprzenośnych i dostosowanych do potrzeb MŚP. Modele marek: ASUS, DELL, FUJITSU, HP, LENOVO, MSI, SAMSUNG, TOSHIBA. Wszystkie notebooki oferowane przez naszą firmę są dostarczane w fabrycznie zapieczętowanych opakowaniach, bezpośrednio od oficjalnego dystrybutora. Na życzenie, instalujemy dodatkowe oprogramowanie oraz czyścimy nowe laptopy z preinstalowanego fabrycznie śmieciowego oprogramowania tzw. crapware (bloatware / junkware).

Komputery stacjonarne

Oferujemy serwery, komputery do zastosowań profesjonalnych, komputery tzw. ekonomiczne oraz komputery typu All-in-One. Polecamy komputery ASUS, DELL, FUJITSU, HP, LENOVO, MSI, TOSHIBA, INTEL, serwery HP, LENOVO, FUJITSU.

Ofertę kierujemy do średnich i małych firm. Pomagamy uniknąć typowego przewymiarowania nowych urządzeń i związanych z tym, niepotrzebnych wydatków. Jednocześnie polecamy rozwiązania solidne i skalowalne. Oferowane przez nas urządzenia, zapewniają bezproblemową integrację i łatwą rozbudowę.

Niezależnie od typu zlecenia - dostarczenie serwera do strategicznych celów firmy, stacji roboczej, graficznej, komputera do biura czy prostego urządzenia do korzystania z internetu i edytora, realizujemy je, z tą samą starannością oraz dbałością o szczegóły.