Menu

Komputery

Naszym Klientom proponujemy komputery z tzw. wyższej półki - solidne, stabilne i efektywne. Komponenty wysokiej jakości są często tylko nieznacznie droższe od mniej wydajnych i wytrzymałych odpowiedników. Charakteryzują się lepszym stosunkiem ceny do możliwości. Zwracamy również dużą uwagę na kompatybilność proponowanych przez nas rozwiązań z środowiskiem systemowym GNU / Linux, które polecamy, preferujemy i wykorzystujemy w pracy oraz w domach.

Komputery przenośne

Oferujemy notebooki / laptopy, netbooki, ultrabooki. Niezaprzeczalne zalety: mobilność, energooszczędność, niska waga, małe gabaryty, mniejsze natężenie odgłosów i duża moc obliczeniowa - stanowią o atrakcyjności urządzeń mobilnych jako alternatywy ekonomicznych komputerów stacjonarnych. Oferujemy większość modeli w/w laptopów, również w wersjach o podwyższonej wytrzymałości, ultraprzenośnych i dostosowanych do potrzeb MŚP. Modele marek: ASUS, DELL, FUJITSU, HP, LENOVO, MSI, SAMSUNG, TOSHIBA. Wszystkie notebooki oferowane przez SPLIN 64 są dostarczane w fabrycznie zapieczętowanych opakowaniach, bezpośrednio od oficjalnego dystrybutora. Na życzenie naszych klientów, instalujemy dodatkowe oprogramowanie oraz czyścimy nowe laptopy z preinstalowanego fabrycznie śmieciowego oprogramowania tzw. crapware (bloatware / junkware).

Komputery stacjonarne

Oferujemy serwery, komputery do zastosowań profesjonalnych, domowych, tzw. ekonomiczne oraz komputery typu All-in-One. Komputery ASUS, DELL, FUJITSU, HP, LENOVO, MSI, TOSHIBA, INTEL. Serwery HP, LENOVO, FUJITSU.

Naszą ofertę kierujemy głównie do średnich i małych firm oraz klientów indywidualnych. Pomagamy uniknąć typowego przewymiarowania nowych urządzeń i związanych z tym, niepotrzebnych wydatków. Jednocześnie polecamy rozwiązania solidne i skalowalne. Przy doborze urządzeń kierujemy się naszym doświadczeniem zdobytym w działalności serwisowej. Oferowane przez nas rozwiązania, zapewniają bezproblemową integrację i łatwą rozbudowę. Niezależnie od typu zlecenia: dostarczenie serwera do strategicznych celów firmy, stacji roboczej, graficznej, komputera do gier, biura czy prostego urządzenia do korzystania z internetu i edytora - realizujemy je, z tą samą starannością i dbałością o szczegóły. Stosujemy przy zachowaniu różnych priorytetów te same zasady - gwarantujące bezpieczeństwo danych i wydajność sprzętu.

laptop