Menu

Serwis komputerowy

Razem z Klientami od 2000 roku

Pomoc informatyczna

Świadczymy kompleksowe usługi informatyczne, również typowo serwisowe, dla średnich i małych firm oraz klientów indywidualnych. Serwisujemy systemy informatyczne istotne dla zachowania ciągłości pracy i realizacji przedsięwzięć naszych zleceniodawców. Ściśle przestrzegamy procedur serwisowych - bezpieczeństwo i tajemnica danych Klienta to nasz priorytet.

Posiadamy odpowiednie zaplecze techniczne i logistyczne. Zapewniamy pomoc informatyczną i jednocześnie każdy rodzaj sprzętu komputerowego, którego sami jesteśmy gwarantem. Daje to Państwu możliwość pełnej i bezproblemowej opieki IT.

Masz problem ze swoim komputerem (sprzętowy lub programowy) - odnosisz wrażenie, że coś jest nie tak. Denerwuje cię wolne lub niestabilne działanie sprzętu, systemu operacyjnego czy aplikacji, chciałbyś coś naprawić, zmodernizować lub zmienić - zadzwoń do nas. Jeśli tylko chcesz przejrzeć i oczyścić komputer (często jego wnętrze wygląda jak zawartość worka wyjętego z odkurzacza) - również skontaktuj się z nami, to nasza praca. Od lat zajmujemy się serwisem komputerów i oprogramowania. Oferujemy nasze doświadczenie i praktykę za rozsądne ceny.

Serwisant przyjedzie do Państwa. Problem zostanie rozwiązany na miejscu, lub w zależności od typu awarii, w naszym serwisie. Naprawiony komputer dostarczymy pod wskazany adres - Otwock, Józefów, Karczew i okolice.

serwisant komputerów-2